• Свеж
MEILUGANG Солидна Боја Smart Спорт Види Бенд Одговара за Ticwatch Про 3 Pro3 2020 GTX Е2 S2 Види Модни Додатоци Меки Силиконски врвка за околу Рака Мажите се Види Рака (Бенд Боја : 12, Гол

MEILUGANG Солидна Боја Smart Спорт Види Бенд Одговара за Ticwatch Про 3 Pro3 2020 GTX Е2 S2 Види Модни Додатоци

Buyers rating:
DEN 808.80

Од стока

Многу добра текстура, дебели, нема рѓа, нема оксидација.Се користат специјални алатки за да се прилагоди за да одговара на вашиот зглоб.Погоден за работа, слободен, забави, референци, перформанси, било слободно и специјални прилики.Многу high-end, особено погоден за бизнис места, лесно да одговара костуми и удобно облека.Лесно да се инсталира, погоден за повеќето рака на табови.На изработка е исклучителна и ќе не гребете површината на скапоцени часовници.Предмет тип : strap Feature 1 : Еластична band Feature 2 : Fashion Feature 3 : Трајни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)
  • Свеж
Се проценува:

Tinwoo Smart Watch Бендови,22mm,TPU(Brown)

【Се прилагодува на вашиот види】TPU бендови ширина 22mm,погоден за T20,T20 W,T21 Tinwoo часовници,тоа има шест бои,а

DEN 311.76