• Свеж
Colcolo Забавува Кука Кука Pintle Кука & Lunette Приколка Hitch Сет за РК Atuo 1:10

Colcolo Забавува Кука Кука Pintle Кука & Lunette Приколка Hitch Сет за РК Atuo 1:10

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

Лесно да се инсталира и издржливи. 100% Сосема нов и висок квалитет.Одговараат за 1/10 CC01 Axial SCX10 D90 D110 TF2 РК Роботот.Направен од висок квалитет на метал.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет на - Лесно да се инсталира и издржливи - Направен од висок квалитет на метал - Одговара за 1/10 CC01 Axial SCX10 D90 D110 TF2 РК Crawler Specification : - Материјал : Метал - Количина : 2 ПАРЧИЊА - Боја : Црвено - Тежина : 13.4 g - Одговара за : 1/10 РК Роботот автомобил и така on Package Вклучува : 2 Pieces Забавува Кука : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!.

Карактеристиките

- Material:
Metal
- Quantity:
2PCS
- Color:
Red
- Weight:
13.4g
- Suit for:
1/10 RC Crawler car and so on
Package Includes:
2Pieces Tow Hook :
Size for manual measurement, there may be a 0 to 1 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, Thank you! :

Вака можеби ќе ви се допадне