• Свеж
Xirfuni Облека Сушење Линија, Clothesline, Затворен Балкон Сушење Додаток за Хотел Дома Перење Резерви(9024G Златна Двојно Јаже Clothesline)

Xirfuni Облека Сушење Линија, Clothesline, Затворен Балкон Сушење Додаток за Хотел Дома Перење Резерви(9024G

Buyers rating:
DEN 655.20

Од стока

Должината на јаже е за 4m / 13.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Clothesline Material : ABS Пластика + Простор Алуминиум + Нерѓосувачки Steel Style : Модерна и Simple Installation Метод : за Дупчење Installation Load Имајќи : Максимално Оптоварување 15kg / 33lb Applicable Сцена : Indoor Color : Сребро, Злато (изборен)Кабел Должина : Околу.1 фт, тоа може да се користи на сува облека, јоргани и други големи предмети, лесен за употреба.Кога прекинувачот е пуштен на слобода, челични јажиња може да се извади, па по clothesline е влечат далеку, не заборавајте да се стегне switch за да се спречи тоа од извлекувајќи автоматски. Стигнале clothesline, изградена-во повлече алатка, челик јаже е повече на постојана брзина за да се избегнат повреди предизвикани од расклатување на челик јаже кога влечење на жица. Простор алуминиум инсталација база, од не ' рѓосувачки челик јаже и ABS домување заштитна фолија прават clothesline силни и издржливи.Функција : 1. Должината на јаже е за 4m / 13.Двата краја на clothesline треба да бидат инсталирани во хоризонтален и во однос позиции, погодна за внатрешна употреба, како што е дом, бања, балкон и така натаму. Двата краја на clothesline треба да бидат инсталирани во хоризонтален и во однос позиции, погодна за внатрешна употреба, како што е дом, бања, балкон и така натаму.Стигнале clothesline, изградена-во повлече алатка, челик јаже е повече на постојана брзина за да се избегнат повреди предизвикани од расклатување на челик јаже кога влечење на жица.Простор алуминиум инсталација база, од не ' рѓосувачки челик јаже и ABS домување заштитна фолија прават clothesline силни и издржливи.1 ft Weight : Прибл.

Карактеристиките

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Clothesline
Material:
ABS Plastic + Space Aluminum + Stainless Steel
Style:
Modern and Simple
Installation Method:
Drilling Installation
Load Bearing:
Maximum Load 15kg / 33lb
Applicable Scene:
Indoor
Color:
Silver, Gold (optional)
Cable Length:
Approx. 4m / 13.1ft
Weight:
Approx. 945g / 33.3oz
Package List:
1 x Clothesline :
2 x Bag (Bracket Hook Steel Plate + Bracket) :
1 x Accessories Kit (14 x Tapping Screw + 14 x Expansion Pipe) :
This product is indoor clothesline. :

Вака можеби ќе ви се допадне