• Свеж
FSYSM Свадба Накит за Чување Црвено Кадифе Прстен, Обетки Ѓердан Pendant Хривнија Складирање Организатор Подарок Кутија (Боја : А, Големина : Како што е Прикажано)

FSYSM Свадба Накит за Чување Црвено Кадифе Прстен, Обетки Ѓердан Pendant Хривнија Складирање Организатор Подарок

Buyers rating:
DEN 11193.60

Од стока

Earring ,Pendant,Прстен,Ѓердан Сандак.Употреба:Прстен Чување На Екранот Стои Багажник.повеќе лесно фолија на светла и колоритна на накит.Таписерии изработка, високо-крај стил.овие често се користи како брак , роденденски подарок , годишнината од пакување.Earring ,Pendant,Прстен,Ѓердан Пакет Box Material Сомот Боја Црвена/Розова/Црна/Grey Size(L*W) прибл.Прстен Кутија 5*5.8*5cm Pendant Кутија : 10*7*3.5 cm Bracelet Кутија : 9*9*4cm Ѓердан Кутија : 22*5*3cm Package 1 Piece на Box Usage Earring,Pendant.Necklact Складирање Подарок Кутија, за малку девојка подарок кутија.Она што го гледате е Она што Ќе го Добиете,на сите фотографии се направени од вистински samples Please ве молиме имајте во предвид накит не е include Usage:Прстен Чување на Екранот Стојат Rackmore лесно фолија на светла и колоритна на накит.Таписерии изработка, високо-крај стил.овие често се користи како брак , роденденски подарок , годишнината од пакување .Напомена : ве Молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.исто.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне