• Свеж
Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со Toshiba Satellite L645D-S4030

Power4Laptops Замена на Лаптоп Фан Компатибилен со Toshiba Satellite L645D-S4030

Buyers rating:
DEN 434.40

Од стока

Професионални Одговара Потребно.Ова фан за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп фан, ако оригиналот е неисправен или оштетени.Фанови може да бара лемење и тоа е силно се препорачува дека треба објектот опремени со квалификуван компјутерски техничар.Ве молиме да се свесни дека многу фанови го имаат истиот дел број и вие треба да бидете сигурни дека ќе се отстранат старите фотографии од вашиот лаптоп и да се спореди со слика содржани во листата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне