• Свеж
Ltvystore 40Pcs 8ММ 24V Бела LED Пред Жичен Prewired 7.87 Инчен Светилки Сијалица Prewired Емитуваат Диоди & Црна 8ММ LED Пластичен Клип Носителот Дисплеј Панел

Ltvystore 40Pcs 8ММ 24V Бела LED Пред Жичен Prewired 7.87 Инчен Светилки Сијалица Prewired Емитуваат Диоди

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Пред Жичен Led Диоди Светла се Многу Светли, заштеда на Енергија,Ниска Потрошувачка на Енергија, Долг животен Век : 8 MM Круг 24 V DC Prewired LED Светилка Сијалица Емитуваат Диоди Бела, Животот е повеќе од 5.000 часа.Prewired LED Светло 24 Volt Бела Се Лесни за Користење, Само со Поврзување на Моќ.Мултифункционален Пред жичен Led 8ММ 24 V : Prewired led светла бела компатибилен за хобисти, РК автомобил, брод, обичај гради, DIY Автомобил Брод Играчки Партии и множете се, осветлување проекти и сл. 8ММ LED Носителот Пластични : погодни за употреба со 8мм LED, емитуваат светлина диоди носител на црн лесно прикачување на Led диоди за Одбори.Она што Ќе Добиете : 20pack Бела Боја, ЛЕД Диоди Пред Жичен 8ММ LED Светлина, Крушка Светилка Prewired Емитуваат Диоди + 20 Pack 8ММ LED Светилка сопственикот.Ltvystore 20 Pack 24 Volt DC 8мм ДОВЕДЕ Пред Жичен 20cm Крушка Светилка Бела Боја + 20 Пак 8мм Емитуваат Светлина Диоди LED Носителот Спецификација : Пред Жичен LED Диоди : Големина на (mm) : 8mm Жица Должина : 200mm/7.87 инчен работен напон : 24 V DC потрошувачка на Енергија : 5 - 25 м-р Материјал : ПВЦ + LED Бои : Бела Жица Боја : црвена и црна Агол на Гледање : 20 степен животниот век : 50.000 Часови 8ММ LED Носители : Одговара LED Дијаметар : 8mm Материјал : Пластични Боја : Црна Пакет Содржина : 20 x Бела LED Пред-жичен Светлина 20 x 8мм LED Носители.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне