• Свеж
FJX Крпа Бар Ѕид Бранеа Злато Двојно Слоеви Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик Бања Прибор Туш Полица Крпа Носител (Боја : 4 парчиња)

FJX Крпа Бар Ѕид Бранеа Злато Двојно Слоеви Бања Пешкир Носителот Нерѓосувачки Челик Бања Прибор Туш Полица

Buyers rating:
DEN 1802.40

Од стока

Материјал : Трајни Производи Од Не ' Рѓосувачки Челик.Употреба : Бања / Туш Кабина / Тоалетот.Крај : Висок Квалитет Бранеа Злато.Тип : Бања Додатоци.Инсталација : Монтира На Ѕид.Материјал : Трајни Нерѓосувачки Steel Usage : Бања / Туш Кабина / Restroom Finish : Висок Квалитет Бранеа Gold Type : Бања Accessories Installation : Ѕид Mounted Including Сите Фитинзи За Инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне