• Свеж
JENPECH домашно Милениче Мачка Играчка Смешно Мачка Пердув Морков Играчка Прекрасна Форма за Кити

JENPECH домашно Милениче Мачка Играчка Смешно Мачка Пердув Морков Играчка Прекрасна Форма за Кити

Buyers rating:
DEN 2083.20

Од стока

Пакетот Вклучува : 1 x Играчка.Од една страна, мачка играчки може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да одржувате добра телесна форма, а од друга страна, тоа може да се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост, имајќи мачка е физички и ментално здрави.Тоа е компатибилен со мачки на различни големини, ви носи и вашата мачка повеќе забава и интеракција.Она што го мачка играчки може да ви понуди е дека тоа не само што може да им помогне на мачки консумираат дел од нивната физичка сила, да им помогне да се задржи добро тело форма, но, исто така, се ослободат досада и олеснување на мачки' стрес и осаменост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне