• Свеж
Sänger Тестенини Сад во Собата Дарвин - 4-парче Селски Антена го Поставите на Stoneware Чинии – 33.81 оз Farmhouse Житни Чинии - да се Прошири, Посебни и Семејство Вечера, Секојднев

Sänger Тестенини Сад во Собата Дарвин - 4-парче Селски Антена го Поставите на Stoneware Чинии – 33.81 оз Farmhouse

Buyers rating:
DEN 2159.76

Од стока

Ние сакаме да се направи со висок квалитет и естетски дизајнирани садови, се достапни за секого и верувам дека секој оброк поставување треба да биде пријатно искуство!.Разноврсна микробранова безбедно dinnerware збирки со безвременски елеганција и извонреден квалитет.На 4-парче овална керамички чинии се совршен придружник за добро презентирани оброк.Првиот-класа сет садови полни со убавина и функционалност како око-catcher во вашата вечера табела.Ве молиме имајте го ова на ум, пред ставање на својата цел.Нашата вечера во собата е рачно изработени, затоа не може да има мали разлики во тежина, големина и облик, изработка на плочи еден-на-еден вид производ.Поради пакувањето не може да има некои прашина и вода марки на плочи, што ќе се мијат надвор во текот на првиот пример, перење на садови циклус.Sänger нуди атрактивна колекција на премиум dishware серија, инспириран од комбинација на класичен порцелански садови и модерен дизајн трендови.На stoneware сад во собата Дарвин се издвојува со својот уникатен дизајн, кој беше инспириран од Мишелин Ѕвезда готвачи.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние намерно се користи техника на изработка кои се создаваат мали несовршености на површината на stoneware чинии и чаши, што резултира со природни гроздобер изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне