• Свеж
Stico Мажите се Лизга Отпорни Готвач Сабо, Професионални Не се Лизга Работа Чевли за Ресторан Болница Медицинска сестра Градина [Црна]

Stico Мажите се Лизга Отпорни Готвач Сабо, Професионални Не се Лизга Работа Чевли за Ресторан Болница Медицинска

Buyers rating:
DEN 1655.76

Од стока

Ortholite единствена.STICO ЧЕВЛИ се КАНДИДИРА ГОЛЕМ : За сит и соодветно одговара, ве молиме големина одредување на вашата STICO чевли како тие работат еден големина поголема.На пример, ако сте големина НАС 9, изберете НИ 8 за НАЈДОБРО одговара.За отворени, поголеми се вклопуваат, изберете вашиот вистински чевли големина.На пример, ако сте големина НАС 9, изберете НИ 9 за ЛАБАВА одговара.ЛИЗГА ОТПОРНИ на ТЕХНОЛОГИЈА : Опремени со Nanotech Керамички Против Пролизгување технологија, STICO outsoles се направени од керамички прав и гума.Овие outsoles се лизга отпорни, масло отпорни, и имаат голема трајност на триење.Против пролизгување перформанси не ја изгуби функцијата дури и мелење по outsole.ТРИЕЊЕ И ИЗДРЖЛИВОСТ : Outsoles се направени со Отпорни на Абразија (NBS) Технологија која им овозможат STICO чевли со висока отпорност на масло, се лизга и имаат висока издржливост и триење.Чевли лесно не се деформирани од штетни материи и имаат супериорна контрола на мрсна површини.Нашите чевли обично трае до 3 години.ЗА СИТЕ ЗАНИМАЊА : Како безбедносни чевли, STICO е лизга отпорни чевли се направени специјално за луѓе во работните средини со цел да се спречи лизгање, паѓање, и други слични повреди.Идеален за готвачи, медицински сестри, градежните работници, фабрички работници, градинарството и повеќе.Може да се носи од страна на мажите и жените.ЛЕСЕН И УДОБЕН : се Направени од издржлив високо-одделение ЕВА и гума комбинација, овие влечки се исклучително лесни, флексибилен и лесно да се носат.Ергономски платформа и широк одговара низ прсти овозможува часа на удобно носење на работа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20