• Свеж
Накит Кутија Гроздобер Мода Кутија руски Стил на Цинк-легури на Метал Trinket Кутија Бронза Емајл за Чување на Жените (Боја : А, Големина : 18 14.5 X X 8.5 cm)

Накит Кутија Гроздобер Мода Кутија руски Стил на Цинк-легури на Метал Trinket Кутија Бронза Емајл за Чување

Buyers rating:
DEN 11806.56

Од стока

Ова поле се направени од издржлив калај цинк легура.Исклучителна гравирање изработка,покажуваат вашиот домот вкус.Solft сомот внатрешноста на вашето драгоцено богатство.Комбинација на класичната ретро стил и комунални функција ,Погоден за чување на обетки, прстени, или други мали.Античкиот боја и надворешноста се зголеми ретро естетски да ги красат вашите лични салон.Ова поле се направени од издржлив калај цинк легура Исклучителна гравирање изработка,покажуваат вашиот домот вкус.Solft сомот внатрешноста на вашето драгоцено богатство.Комбинација на класичната ретро стил и комунални функција ,Погоден за чување на обетки, прстени, или други мали .Античкиот боја и надворешноста се зголеми ретро естетски да ги красат вашите лични салон.Материјал : цинк легура Боја : ASize : 18 14.5 X X 8.5 cm Package Вклучува : 1 x Складирање Box Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.1 X Накит Складирање Кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне