• Свеж
Purada Безжична Дигитален Микроскоп,WiFi USB Микроскоп Камера 50X-1000X Зум Зголемување Endoscope 1080P Рачни Микроскоп со Светло HD Инспекција Камера за Android,iOS или Таблет,Windows, Mac

Purada Безжична Дигитален Микроскоп,WiFi USB Микроскоп Камера 50X-1000X Зум Зголемување Endoscope 1080P Рачни

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

0 и погоре, Windows vista 7/ 8/10, Max OS X10. *[ Висока Дефиниција ] - Овој Wifi дигитален микроскоп камерата може да обезбеди 50x да 1000x зголемување со поместување на фокусот тркала, изградена-во 2 MP 1080 P леќа за да ви овозможи со high-definition детален приказ на објектот и може да направите фотографии, снимање на видео и зачувување на овие добри времиња.✤За систем Windows users1.8 и погоре.Ако имате било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате преку продавачот продавница.Отворете го "Фото Кабина" софтверот на Apple App.4 и погоре, IOS 9.Тоа може да се користи за philatelic марки, кожата инспекција, индустриски инспекција (PCB), инсекти набљудување, учење инспекција, биолошки истражувања, накит идентификација, итн.Преземете стан од линкот:www.Преземете софтверот "Inskam" од Google Play или APP Store.Ве молиме да користите 5 V телефонскиот полнач за да ја наполните со овој дигитален микроскоп целосно пред првата употреба.4 и погоре, i OS 9.9-инчен џеб микроскоп е лесен и пренослив. ❤ Овој безжичен дигитален микроскоп камера со единствена ултра-јасно обработка на слика технологија, Тоа е совршено подароци за децата, учениците и студентите, собирачи, тестери, и сите заинтересирани за запознавање со микроскопски светот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне