• Свеж
Нервозен Најлон Услуга Куче Вест Темперамент. Купување Доаѓа со 2 Рефлексивни Нервен Отстранлив Закрпи. Ве Молиме Мерка Вашето Куче Пред Да Нарачате

Нервозен Најлон Услуга Куче Вест Темперамент. Купување Доаѓа со 2 Рефлексивни Нервен Отстранлив Закрпи. Ве

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

2 Слободен Пренослив Рефлексивни Закрпи еден за секоја страна од Темперамент.Д - прстен на врвот, го прави лесно да ги приложите вашите поводник. 2 Прилагодливи Ремени за премиум & обичај се вклопуваат.Лесни & Дише материјал со Рефлексивни Ивица на секоја страна.Страна брзо ослободување тока, го прави лесно да се стави на и полетување.Ова се подигнат доаѓа со рефлексивни отстранлив закрпи на секоја страна на искористување.Целиот градите рака е одраз и на harnesses целиот трим е одраз на вашето куче е безбедноста.Дршката на врвот дава управувачот дополнителна контрола во сите ситуации.Тој е дизајниран со трајни 2 инчен најлон.На долната е направен од neoprene која додава арматура и чувари против гребнатинки како и неколку материјали не.Нерѓосувачки челик издувам должност Д-прстен се наоѓа на врвот на темперамент за лесен пристап до вашиот поводник.Целиот подигнат е двојно stitched да додадете сила за сите активности.Две прилагодливи ремени за да се осигура обичај се вклопуваат специјално за вашето куче.2" инчен лесно брзо ослободување тока го прави овој искористување на најлесен подигнат да се стави на и полетување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б
  • Свеж
Се проценува:

PUPPIA JADEN ПОДИГНАТ Б

нова вест стил темперамент како "искористување б".дијамант шема и цврсти schemed.тока & кука и јамка fastener.puppia

DEN 815.28