• Свеж
Пилатес Јога Топката Стол, Вежбање Топката Стол за Дом или Канцеларија Направени од Чувствува Ткаенина со Јога Топката Покрие Дише Не се Лизга Перат,Сива,55cm

Пилатес Јога Топката Стол, Вежбање Топката Стол за Дом или Канцеларија Направени од Чувствува Ткаенина со Јога

Buyers rating:
DEN 2109.60

Од стока

[ЧИСТ ДИЗАЈН] : На седење топката се додава убава декорација на вашиот место како убаво парче на мебел. [ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ] : пакетот вклучува анти-пукна јога топката, премија топката маска, воздух приклучоци, на инфлација пумпа и настава картичка.- Совршен за јога, рамнотежа обука, или било која друга вежба.Домаќин на Гостите во Стил!Свитлива столици се обемни, грда, и заземаат премногу простор за складирање. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Фитнес Топката во Цреша
  • Свеж
Се проценува:

Фитнес Топката во Цреша

Слободни на латекс, ПВЦ, phthalate, хлорид, или BPA.Ја подобрува усогласување, стабилност, core сила и флексибилн�

DEN 2016.00
S&S во Светот Bumpie Kooglea, Топка, 8IN
  • Свеж
Се проценува:

S&S во Светот Bumpie Kooglea, Топка, 8IN

Направен од супер мек и grippy ПВЦ материјал.Перничиња се надувуваат со стандарден спорт топката игла да с�

DEN 391.20