• Свеж
Hisencn Скара Режач Replacment за Home Depot Nexgrill 5 Режач 720-0888, 720-0888N, 720-0882S, 4 Режач 720-0830H, 720-0830D, 14 7/8 од не ' Рѓосувачки Челик Режач Цевка за Замена на Делови, 5 Pack

Hisencn Скара Режач Replacment за Home Depot Nexgrill 5 Режач 720-0888, 720-0888N, 720-0882S, 4 Режач 720-0830H,

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Одговара за Nexgrill 720-0888, 720-0888 N, 720-0830 H, 720-0830 D.Nexgrill замена на делови 720-0888n, nexgrill 720-0888n, nexgrill делови 720-0888n, nexgrill 720-0888, nexgrill 720-0888 замена на делови, nexgrill делови 720-0888, nexgrill замена на делови 720-0830h, nexgrill 720-0830h, nexgrill 720-0830h делови, nexgrill делови 720-0830h, nexgrill 720-0830h скара, делови за nexgrill 720-0830h.Одговара за Uberhaus 780-0003. Одговара за Nexgrill Скара 720-0888, 720-0888 A, 720-0888 N, 720-0830 D, 720-0830 H, 720-0783 E, 720-0830 A, 720-0864, 720-0864 M, 720-0882 S, 720-0894 F, 720-0896 CA, 720-0958 A.Одговара за Членови Марк 720-0830 F, 720-0882 D, 720-0864 R, 720-0898, 720-0925 S, 730-0898. Одговара за СКАРА Про Скара 122.47207610, 122.57901710, 720-0894 R.Одговара за Kenmore Скара 122.33492410, 720-0830 A, BHG Скара 720-0783 H, Двор Скара 720-0888 M, Кујна Помош 720-0830. 【Димензии】 Режач Димензија : 14 7/8" x 1", Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Поправка комплет вклучува 5 Нерѓосувачки Челик горилници и 2 парчиња Завртки за секој режач. 【Лесно да се Инсталира & Хардвер Пакет】 Ставање заедно е бриз.Скара режач цевка може да се состави во минути.Што се Вклучени нови завртки да се одржи режач и да могила igniter electrode во секој режач.Ќе needn трошете време и пари за да се купат во вашата локална продавница. 【ЗАБЕЛЕШКА】 На "Одговара" БРЕНД и МОДЕЛ # Наведени погоре се Референтни САМО!Бидете сигурни дека ќе се измери големината на вашите оригинални делови и да се споредат со замена ПРЕД цел. 5 x Нерѓосувачки Челик горилници.Се Вклопува Uberhaus 780-0003.Се вклопува Nexgrill 720-0888, 720-0888n, 720-0830 D, 720-0830 H, Home Depot Nexgrill. 5 x Нерѓосувачки Челик горилници.Се Вклопува Uberhaus 780-0003.Се вклопува Nexgrill 720-0888, 720-0888n, 720-0830 D, 720-0830 H, Home Depot Nexgrill.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне