• Свеж
прана Мажите Водат Сион Конвертибилна

прана Мажите Водат Сион Конвертибилна

Buyers rating:
DEN 1481.28

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 97% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.НА БИЛО кој ВРЕМЕНСКИ ПАНТАЛОНА : Делот Сион Конвертибилна Жадувам е врвна функционалност; Нашите оригинални Водат Сион ткаенина ги исполнува zip-оф нозе за панталона дека' s подготвени за било кој временски услови.КАРГО ПАНТАЛОНА СТИЛ : Солиден, едноставен дизајн во неутрални бои, кои се носат и со ништо; се одликува со прилагодливи корселе, вентилирани inseam gusset и многу џебови.Водоотпорен : Брзо-сува Водат Сион ткиво ткаенина со трајни водоотпорен (DWR) заврши и UPF 50+ заштита бидете кул и сува на сончеви денови.ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ : Овие авантура-панталони подготвени се абразија-отпорни и функција на сите временски услови крај, што ги прави одличен избор за качување, планинарење или било отворено активност.СТАНДАРД ОДГОВАРА : Панталони кои се чувствуваат како добри како тие изгледаат; Достапна во 3 inseam должини : 30 во (11.8 cm), 32 во (12.6 cm) и 34 во (13.4 cm).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Helly-Хансен на Жените Мов Панталона
  • Свеж
Се проценува:

Helly-Хансен на Жените Мов Панталона

Увезени.Helox+ технологија.СТП ткаенина изградба.Целосно правец и водоотпорен.Заварени шевовите.Elasticated по

DEN 960.00
Колумбија Mens Херој Снег Жадувам
  • Свеж
Се проценува:

Колумбија Mens Херој Снег Жадувам

Овој заштитен технологија обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа елементи �

DEN 1785.84