• Свеж
Western Digital МД Шкорпија Сина 500GB WD5000BPVT WD5000BPVT-55HXZT2 HBOTJBN 771692-505 03PD20 2060-771692-005 РЕВ Хард Диск Донатор PCB 771692 со Фирмверот Трансфер

Western Digital МД Шкорпија Сина 500GB WD5000BPVT WD5000BPVT-55HXZT2 HBOTJBN 771692-505 03PD20 2060-771692-005

Buyers rating:
DEN 1869.60

Од стока

Модел : WD5000 BPVT-55 HXZT2 Фирмверот : ве Молиме Прочитајте Опис DCM : HBOTJBN Капацитет : 500 GB PCB # : 2060-771692-005 РЕВ Белешка за објектите со "Firmware " Пренос", во насловот : Ние треба да го mail оштетените одборот за нас, прво, за овие објекти, бидејќи оштетените одбор има некои важни и единствени податоци во врска со вашиот хард диск.Ние ќе треба да ја копирате на оваа податоци од оштетени одбор на нов одбор со цел да се направи нов одбор се компатибилни.Она што овој одбор е, би требало да направи за вас : Ако вашиот хард диск престана да работи, шансите се дека има некои важни податоци што се зачувани на неа.Понекогаш хард диск од неуспех е предизвикана од коло неуспех.Овој производ е направен да биде идентична и функционална замена за вашиот коло, затоа поправка на вашиот хард диск и да го заштедиме скапи податоци за обновување обвиненија.Ве молиме имајте предвид дека хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од коло неуспех, па овој форум не е загарантирана да го поправи вашиот хард диск.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00
MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20