• Свеж
Dalibai Перење Кошница Ѕид Монтирани Перење Кошница Валкана Облека Забавува Количка За Облека Складирање Кошница Кујна Класификација Storagedirty Облека Забавува(Боја:L2)

Dalibai Перење Кошница Ѕид Монтирани Перење Кошница Валкана Облека Забавува Количка За Облека Складирање Кошница

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Сите конци на перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, бидете сигурни дека кошница може да трае со години на континуирана употреба.Цврсти рачки се потврдени од страна на нишката бод, што е доволно силна за да го подигнете и да го носат, погодно за вас да се сфати големи кошеви насекаде. [Ултра Пространа]Овој складирање организаторот може да се одржи облека, перници,итн.Совршен избор за колеџ домови и семејниот живот. [Секогаш Стои Исправено] Кога ќе се водат од облеката кошница тоа стои на свои без собрание.Со крути железо жица прирабници пораби во врвот рабови, складирање кошница ќе остане во исправена позиција за време на употреба, дури и кога е празна. [Лесно Укината да Store] За Перење бин лесно може да се здипли нагоре и се чуваат во фиока кога не е во употреба.Дали за бизнис или патување, можете да го носат овој лесен попречи во багажот.перење кошница Ѕид Монтирани Перење Кошница Валкана Облека Забавува Количка за Облека Складирање Кошница Кујна Класификација Storage Material : Plastic Color : сина gray Size : S M LApplicable сценарија : бања складирање, облека складирање, кујна, за складирање овошје и зеленчук storage The производ содржи : 1pc перење hamperproduct опис : -ѕидот-монтирани двојна намена текстура е фирма и не падне, дише, а на дното не е извалкан со вода и е повеќе хигиенска-Силна товарот капацитет, compressive и анти-паѓа, не деформација, виткање дизајн не заземаат простор, преносни и portable Multi функција : Погоден за чување облека, домашен текстил, бебе производ и домашно милениче производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат

DEN 672.00