• Свеж
SHENYI Лабораториски Материјали 4pcs 150ml Стакло Beaker во слаба Форма за Хемија Лабораторија Скала Лабораторија за Мерење на Задебелена Образование Канцелариски Материја

SHENYI Лабораториски Материјали 4pcs 150ml Стакло Beaker во слаба Форма за Хемија Лабораторија Скала Лабораторија

Buyers rating:
DEN 1581.60

Од стока

Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Јасно скала : јасно видлива.Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!4pcs Beaker во слаба форма,Капацитет 150ml,Надворешниот дијаметар=59mm,Висина=85mm,Лабораториски beaker Material : Borosilicate Glass Color : clear1.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.Дампинг завиткан усна : погодно за фрлаат на течност во beaker.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Јасност, Набитост, Отпорност на Топлина и Термички Шок Отпор, Е Добра Лабораториска, Образование и Канцелариски Материјали, Обновливи Карактеристики Се Особено Погодни за Употреба во Училиштата и Другите Научни Истражувања Occasions3.Материјал : Borosilicate Стакло.[Гаранција] Ако Примите Штета, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне