• Свеж
КУТИЈА САД BT98718BUR3PK Бургундија Лента Логика Gaffers Лента, 11 мили, 2 x 60 yd. (Пакување од 3)

КУТИЈА САД BT98718BUR3PK Бургундија Лента Логика Gaffers Лента, 11 мили, 2 x 60 yd. (Пакување од 3)

Buyers rating:
DEN 1392.00

Од стока

Индустриски одделение лента ќе НЕ остават остатоци.За внатрешна и надворешна Употреба.Не-рефлективна.Земја на потекло : Република Кореја (Јужна Кореја). 2" x 60 yds.Бургундија (3 Парчиња) Лента Логика® 11 Мили Gaffers Лента.Одличен за обезбедување на жици за да тепих, дрво и бетон.Индустриски одделение лента ќе не остават остатоци.За внатрешна и надворешна употреба.Не-рефлективна.Gaffers Лента е совршен за обезбедување на жици за да тепих, дрво и бетон и се користи нашироко во забавната индустрија.Надвор од сцената и студио, тоа е, исто така, корисна за занимаваат жици, снимање надолу осветлување и реквизити, и маскирање свила екран рамки – особено како нејзин мат финиш противи отсјај од светлата на сцената.Разноврсна, високо conformable лента за брзо и лесно поставување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне