• Свеж
Shanrya Гориво Feed Цевки, Plier, Antirust во Линија Гориво Филтер за Отстранување Алатка Трајни производи за Авто Теренски

Shanrya Гориво Feed Цевки, Plier, Antirust во Линија Гориво Филтер за Отстранување Алатка Трајни производи

Buyers rating:
DEN 1221.60

Од стока

Премиум Материјал : Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, со голема сила, не е лесно да ' рѓа, безбедно и трајно да ја користите, многу ефективни.Ергономски Дизајн : На ергономски се справи со е удобно да се одржи и нема да се лизга лесно од рака, што го прави повеќе погодно.Примена : Гориво feed цевки, plier погоден за ослободување врски во согласност гориво линија филтри за време сервисирање и одржување.Лесен за Користење : 210mm гориво feed цевки, plier погоден за машини/цевки assemblers, итн.Опремени со долга рачка за лесен пристап.Авто Поправка Алатки : Опремени со долга рачка за ограничен пристап, трајни изградба со профилирани главата, направени за широк спектар на апликации.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат

DEN 672.00