• Свеж
CXJAY Накит во Полето 3-Слоеви СТП Накит Кутија Организатор Голем Прстен Ѓердан Екранот Шминка Носителот Случаи Кожа Накит Случај со Заклучување за Жените за Чување н

CXJAY Накит во Полето 3-Слоеви СТП Накит Кутија Организатор Голем Прстен Ѓердан Екранот Шминка Носителот Случаи

Buyers rating:
DEN 2090.88

Од стока

Тоа може да се задоволат различните потреби и чувајте ги сите видови на накит организирани, уредно, убаво се прикажува на екранот.Можете визуелно да ги видите сите на вашите скапоцени припаѓа, прави избор полесно,додека се простор такт!.Мултифункционален накит складирање кутија : Можете да ги растера часовници, обетки, прстени, ѓердани, коса клипови, брошеви, нараквици и некои очила за сонце во сите фиоки.Се избегне конфузија и губење на накит во воздух, и да се задржи на табелата врвот чиста и уредна.Патување накит кутија : двоен слој партиција дизајн, обезбедување на уво studs, ѓердан куки, прстен жлебови и прилагодливи простор за складирање за повеќе накит.Идеален декоративни накит за подарок кутија : Овој накит рек складирање кутија изгледа домот и внимателен.Тоа е совршен подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и годишнини за себе, пријателите, жени или мајки.Згора на тоа, со овој накит кутијата, вашиот облекување маса повеќе не е неуредна, давајќи им на вашите накит на "убава и стабилен дом" "!. 100% Гаранција за квалитет : Ние сме целосно на довербата во квалитетот на нашите производи, и ние сме почитување на принципот на 100% задоволството на клиентите, па ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне