• Свеж
Adaptador USB C до USB, AILKIN 2pack USB C Машки Адаптер за Женската C Тип OTG Адаптерот Usbc Конвертор C Држачи за Кабел Адаптер за iPhone 13 Про Max 13 Мини 12 11 10 X, Google Пиксели, USB-C Адаптер Typec

Adaptador USB C до USB, AILKIN 2pack USB C Машки Адаптер за Женската C Тип OTG Адаптерот Usbc Конвертор C Држачи

Buyers rating:
DEN 190.80

Од стока

Тоа ги поддржува сите најнови телефони или таблети со PD најновите C Тип на Глас. -Белешка 21 20 Ултра 5 G 20 10+ 5 G Плус 10 10 9 8.SYNC & ПОЛНЕЊЕ - Овој адаптер нуди трансфер на податоци брзина до 480 Mbps помеѓу поврзани уреди и исто така поддржува до 2. -Samsung Галакси S21+ S21 Ултра 5 G S21 S20 Ултра 5 G S20 FE S20+ S10 Плус S10+ S10e S10 5 G S10 Лајт S9 S9+ S8.AILKIN алуминиум-легура-bodied dongle зафаќа многу малку простор и може да приклучок директно во крајот на вашиот USB-хардвер, па вие не мора да се грижите за носење околу тоа.Q4 : Може да се користи за полнење на iphone, ipad и apple се види?О : Ова е само еден адаптер за да го промените стар стил полнење кабел (на пример, оние кои работат со i Phone 10) на сегашниот стил, па ако вашите уреди употреба новиот стил кабли, тие ќе работат со вашите стари кабли.Ова C ТИП адаптер ви овозможува да се поврзете со печатач cable (USB-C кабелот) на вашиот постари USB A i Mac компјутер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне