• Свеж
Sandvik Coromant 880-D0790L50-04 Corodrill 880 Indexable Вметнете Вежба, 880-D. Lxx-04 Алатка Стил Код (Пакување од 1)

Sandvik Coromant 880-D0790L50-04 Corodrill 880 Indexable Вметнете Вежба, 880-D. Lxx-04 Алатка Стил Код (Пакување

Buyers rating:
DEN 1140.00

Од стока

Т-MAX U солидна вежби.Дупчење Алатки, стандард.Indexable Вежби За Кратко Дупки.Coro Drill 880 Indexable вметнете вежба D79mm Дупчење Носители Алатка Стил Код 880-D. Lxx-04 Цилиндрични месо тело/стегање со прирабница Рамни според ISO 9766 Пакување од 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне