• Свеж
ATHLIO 1 или 3 Pack Жените Термички Јога Панталони, Руно Наредени Компресија Тренингот Leggings, Зимски Спортски Работи Хулахопки

ATHLIO 1 или 3 Pack Жените Термички Јога Панталони, Руно Наредени Компресија Тренингот Leggings, Зимски Спортски

Buyers rating:
DEN 335.52

Од стока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.ATHLIO Термички Јога Панталони© Серија наменета за топлина. [Материјал] Микс од Полиестер & Spandex ткаенина обезбедува водат удобност. [Заштита од сонце] мерки на Заштита на вашата кожа од штетните UVA и UVB зраци со повеќе од 99% (UPF 50+). [Анти-Chafing] Flatlock цвест бод елиминира chafing и ја зголемува ткаенина е трајност.Погоден е за трчање, јога, бејзбол, кошарка, фудбал, фудбал, bjj, во салата за обука, и повеќето активно вежбање.Перење Совет : Мијте посебно пред носење. ⠀. ● Термички маици кои максимизиран задржување на топлина со руно обвивка. ● Разноврсна Baselayer за различни активни спортови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

VAUDE Жените Freney Јакна
  • Свеж
Се проценува:

VAUDE Жените Freney Јакна

100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Топло, дише, водоотпорен.Easycare и Брзо Сушење.Екопријателски и фер

DEN 4320.00
Demeter Fragrance Library Лаванда SlimeScent
  • Свеж
Се проценува:

Demeter Fragrance Library Лаванда SlimeScent

Секој Slime Scent дел е подготвен за употреба, десно од bottle.By комбинирање на различни Slime Scent, slimers сега може да

DEN 144.00