• Свеж
Микро Прекинувач 15A 380V Ролери Лост Микро Нормално Отворен Блиску Чувствителни Ограничување на Допир се Префрлите NO NC ТМ-1309

Микро Прекинувач 15A 380V Ролери Лост Микро Нормално Отворен Блиску Чувствителни Ограничување на Допир се Префрлите

Buyers rating:
DEN 216.48

Од стока

микро прекинувач 15 A 380 V ролери лост Микро Нормално Отворен Блиску чувствителни Ограничување на допир се Префрлите NO NC ТМ-1309 висок квалитет.Производ Општи голем префрлување капацитет од 15 со висок повтори точност.Широк спектар на варијации во контакт форма за вашиот избор : основна, splitcontact,одржува контакт, и прилагодливи контакт јазот видови.Серија на стандардни модели за микро носивост е на располагање.Серија пластични терминал-тип на модели инкорпорирање на безбедноста terminalprotective поклопецот е на располагање.Контакт форма.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20