• Свеж
Ooma Telo VoIP Бесплатен Интернет Дома Телефонска Услуга и HD3 Handset. Прифатлива земјени Замена. Неограничен број на Национално ниво Повикува & HD3 Handset Cordless Телефон со Слика П

Ooma Telo VoIP Бесплатен Интернет Дома Телефонска Услуга и HD3 Handset. Прифатлива земјени Замена. Неограничен

Buyers rating:
DEN 1118.40

Од стока

Изборен напредни функции се достапни со Ooma Премиер услуги, вклучувајќи сигурен blacklisting карактеристики да ги блокира telemarketers и други несакани повикувачи, без повикување да Канада и Мексико, Инстант Втора Линија, говорна пошта-на-e-mail товар и повеќе.0 Port Management Browser и Уред Based Functions Voicemail, Повик на Чекање Повикувачот-IDButtons Line 1/2, Send-да-говорна пошта, Игра, Стоп, Назад, Напред, Прилагодување Јачина на звук, Светлина на Вредноста, Ѓубре Ooma HD3 Handset cordless телефон со слика повикувачот-ID и HD voice квалитет, Работи со Ooma Telo Vo IP бесплатен Интернет домашен телефонски услуги.Производот 2 : Додадете линија со факултативниот Ooma Премиер за посебна дом канцеларија број.Ports1x RJ-45 10/100 Ethernet LAN port1x RJ-45 10/100 Ethernet WAN port1x RJ-11 Телефон port1x USB 2.На ooma HD3 мобилен телефон нуди подобрена HD voice call јасност и карактеристики овозможено од страна на ooma cloud-от платформа.Прифатлива земјени Замена.Ако сте ooma Премиер претплатникот, мобилен телефон, исто така ви овозможува да преземе целосна предност на напредни функции, како на инстант втората линија и custom ring модели.Добиете најновите cordless телефон технологија и карактеристики на паметен телефон никогаш пред се најде во почетниот телефон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна
  • Свеж
Се проценува:

Grandstream DP720 Dect Cordless VoIP Телефон,Црна

Ќе работи САМО со Grandstream DP750 Базна Станица веќе инсталиран 5 dp720 мобилни телефони се поддржани од страна н

DEN 1320.00