• Свеж
Холивуд & Twine грчки Shot Чаша јас Не сум Вика јас сум грчки Смешно Снимен Очила Замолчени Подароци за Мажи и Жени

Холивуд & Twine грчки Shot Чаша јас Не сум Вика јас сум грчки Смешно Снимен Очила Замолчени Подароци за Мажи

Buyers rating:
DEN 406.80

Од стока

Ќе љубов оваа 1.5 унца шут стакло.Направен од најдобрите одделение керамички.Димензии : 2.4? x 2.4? x 2.0? (h x w x d) / 6.2? (circ.).Бела надвор со црна внатре.Машина за миење садови безбедно.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто овој керамички шут стакло е фантастичен подарок избор.Оваа смешна шут стакло е сигурно да се направи вас и вашите пријатели да се смеат со секој истрел.Нашиот шут стакло е направена од највисока оценка керамика и нашата дизајни се печатени со сублимација на бои со мастило.Затоа дизајн нема да носат надвор, без разлика колку пати тоа е испран.Можете дури и може да се претвори овој шут стакло во toothpick држачот.Плус тоа е микробранова печка и машина за миење садови безбедно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Cancun Мексико Морски Школки Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Cancun Мексико Морски Школки Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Cancun, Mexico.Многу ретки и тешко да се најде �

DEN 528.00
Мејн Државата Wraparound Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Мејн.Го прави голем дар или убав колекто

DEN 190.80
60. Роденден Високи Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

60. Роденден Високи Shot Чаша

Држи до 3 мл.Јасно "60" новина високи шут стакло.Забава подарок за 60 роденден.За роденден партии и забавни �

DEN 383.76
Amscan вино стакло, 10 унци Злато
  • Свеж
Се проценува:

Amscan вино стакло, 10 унци Злато

Пакетот содржи 20 компјутери на вино, чаши, Секоја со 10 мл.Капацитет.Земја На Потекло : Кина.Боја : Злато.Ма

DEN 354.00
Бахами Двојно Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Бахами Двојно Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 3" високи и 2 5 / 8" во дијаметар.Сувенир од Бахамите.Многу ретки и тешко да се најд�

DEN 238.80
Curaçao Мапата Shot Чаша
  • Свеж
Се проценува:

Curaçao Мапата Shot Чаша

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Curaçao.Многу ретки и тешко да се најде обј�

DEN 226.80
Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6
  • Свеж
Се проценува:

Dinsmores Јајце Шут-5 Шут Фармацевт AB-6

Еколошки калај сплитшут.Јајце облик.Пондериран за подобро да се превртуваат.Вклучува големини : AB(.6g), Б.�

DEN 194.64