• Свеж
ZQJSKJ Цврстина мерна Опрема Преносни Аналогни Брегот На Тврдоста Тестер Двојно Покажувачот на Еден Покажувач Durometer Hardnessmeter за Гума, Пластика, Кожа (Боја : LX-А-2, Големин

ZQJSKJ Цврстина мерна Опрема Преносни Аналогни Брегот На Тврдоста Тестер Двојно Покажувачот на Еден Покажувач

Buyers rating:
DEN 2270.40

Од стока

Видови Тип На Калибрација Вредност 0-100 HA.Резолуција 1 HA.Притисок Главата Големина Φ0.79mm.Крајот притисок на Притисок Главата 0.55 N-8.05 N. Притисок Игла Спектар 0-2.5 mm.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе имаат можност да ти одговорам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат

DEN 672.00
MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20