• Свеж
Автомобил Додатоци за Мерцедес-Бенц GLC C-Класа 2019 2020 2021 Автомобил Табла Планината Автомобил Планината Мобилен Телефон Држач за во Автомобил со Прилагодливи Автомоб

Автомобил Додатоци за Мерцедес-Бенц GLC C-Класа 2019 2020 2021 Автомобил Табла Планината Автомобил Планината

Buyers rating:
DEN 503.76

Од стока

Примена : Одговара за Мерцедес-Бенц GLC C-Класа 2019 2020 2021. Автомобилот phone држач со брзо ослободување на копче и прилагодливи се стега рацете, лесна инсталација.Изработени од ПЛАСТИКА & Алуминиумска Легура.Строги Фабрика КК тест, со висок Квалитет загарантирана.Состојба : 100% сосема нов автомобил телефон планината, да обезбеди моден декорација стил за вашиот автомобил.Услуга : ве Молиме не двоумете се да ни кажете ако било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне