• Свеж
AAProTools Keychain Забна Екстракција Форцепс

AAProTools Keychain Забна Екстракција Форцепс

Buyers rating:
DEN 1893.60

Од стока

AAPro Tools Keychain Забна Екстракција Форцепс.Нерѓосувачки Челик, Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Сите Инструменти Се Произведени Со Висок Квалитет.AAPro Tools Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Одличен Квалитет Како На Сликата.AAPro Tools Keychain Забна Екстракција Форцепс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне