• Свеж
J'ADORE КОЖАТА Органски Бања Бомби за Жените - рачно изработени Природна Бања Бомби за Деца - Совршен Бања Бомба Подарок Сет - Релаксирачка Меур Bathbombs за Неа - Бања Бомби

J'ADORE КОЖАТА Органски Бања Бомби за Жените - рачно изработени Природна Бања Бомби за Деца - Совршен Бања

Buyers rating:
DEN 731.52

Од стока

Изработени со највисок квалитет на состојки за да се избегнат сите видови на токсични хемикалии за да се елиминираат сите негативни ефекти врз вашата кожа.Ова е причината зошто многу на мислата оди во пакување на нашата бања бомби за да се обезбеди негово користење за разни прилики.Тие доаѓаат во убави бои и смирувачки мириси.Ослободени од кадата дамките и сите вид на тестирање врз животни : Нашата органски бања бомби се ослободени од сите вид на тестирање врз животни. 12 uniquelydesigned и individuallywrapped бања бомби со секој мери во врска 80gm / 2.Многу внимание е дадено на производствените процеси, да ги задржи на нашите производи ослободени од секој негативен ефект на нашата средина.Двојки можат да им даде на тоа да нивните подобри половини како елегантен луксузни бања бомба годишнината подарок или на нивните пријатели, како гест на благодарност за нивната љубов и поддршка.Тоа е совршен подарок идеја за органско бања бомби за жените.J'ADORE КОЖАТА Бања Бомби направи за одличен капење искуство. 100% природни состојки и essentialoils се осигура дека бања бомби придавам влогови на вашата сува кожа, додека никогаш не оставајќи никаква дамки на кадата, ако се користат како што е препорачано.Ние ги користиме на highestquality и 100% Organicingredients да се осигураме дека нашите клиенти имаат најдоброто искуство со нашите производи.Кога J'ADORE КОЖАТА органски бања бомби се исфрлат во водата тие да почнат да fizz и плови, ослободување на корисните состојки за вашето тело и кожа.Customersatisfaction и нивните потреби се нашиот најголем приоритет.и се мери во 2 инчи во дијаметар.Убаво спакуван совршен подарок сет : J'ADORE КОЖАТА бања бомби се убаво спакувани за да се направи тоа идеална бања бомби подарок сет за жените, бања бомби за мажите, подарок за родендени, свадби, Мајката Ден, Денот на Вљубените, годишнини, подароци за неа, совршен подарок за мајка ми, мајки ден бања бомби, бања подарок сет, Божиќ Подароци за Жените, Божиќ Подароци за неа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бања Бомба и Свеќа Сет
  • Свеж
Се проценува:

Бања Бомба и Свеќа Сет

Нашите pack 3 бања бомба поставена на поединечно завиткани бања бомби беше развиена, рачно изработени, и р

DEN 479.76