• Свеж
Етернет Кабел, Преносни Погодно 2 ПАРЧИЊА Стабилна LAN Ethernet, за Десктоп Компјутер

Етернет Кабел, Преносни Погодно 2 ПАРЧИЊА Стабилна LAN Ethernet, за Десктоп Компјутер

Buyers rating:
DEN 189.36

Од стока

Лесно поврзете вашиот RJ45 да RJ45 женски со овој мрежен приклучок.Идентични порта на двете страни, се направи тоа практично да работат.Ви помогне да не мора да се повлече напред и назад кабел, и да ги зачувате простор.Стабилен пренос и подобро поврзување.Лесен и мали така што да се носат лесно.Опис : Овој приклучок поврзете два RJ45 кабли заедно и да се направи две RJ45 кабли работат како еден кабел.Па може да се прошири RJ45 кабел според вашите потреби.Тоа е директно преку конфигурација.Карактеристики : Лесен и мали така што да се носат лесно.Лесно поврзете вашиот RJ45 да RJ45 женски со овој мрежен приклучок.Идентични порта на двете страни, се направи тоа практично да работат.Стабилен пренос и подобро поврзување.Ви помогне да не мора да се повлече напред и назад кабел, и да ги зачувате простор.Спецификации : Димензии : 3.6* 2* 2cm/1.42*0.79*0.79 инчен Интерфејс : RJ45 женски и RJ45 женски (идентични на двете страни) Случај Материјал : Заштитените Боја на Куќиште : црна Пакет Листата : 2 * RJ45 Женски Женски Мрежа LAN Приклучок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Леново 3M Кабел, 40K8978
  • Свеж
Се проценува:

Леново 3M Кабел, 40K8978

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 5856.00