• Свеж
Pandahall 20 Поставува Месинг Мулти-Влакно Кутија Clasps 2 Стилови 3-Влакно Правоаголник Filigree Цвет Конектор Clasps за Накит Одлуки Нараквици Ѓердани DIY

Pandahall 20 Поставува Месинг Мулти-Влакно Кутија Clasps 2 Стилови 3-Влакно Правоаголник Filigree Цвет Конектор

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

【2 Вида】Спакувани вклучува 2 стилови Правоаголна Кутија Clasps во златниот Правоаголник кутија затворач : 20x10x4.5mm, Дупка : 1mm. 【Тоа како да го Користите】Овие clasps се изработени од месинг, здрав и лесен за употреба.Тие можат да бидат затворени од страна на лизгање на парче метал во clasps, и да се отвори со притискање на рачката и лизгање надвор.Собори на рачката на пролетта прстен затворач за да го отворите, потоа поврзете го вашиот necaklace и кутија clasps, отпуштете го копчето и на пролет ќе се затвори на затворач автоматски. 【Мулти-Влакно Clasps】Три отворени циклуси се прикачени на секоја страна на затворач, па можете да го користите во мулти-влакно дизајни.Карактеристики безбедна кутија механизам кој е лесно да се отвораат и затвораат и ќе се обезбеди вашите дизајни остане стави.Ова поврзување ќе ја подобрат убавината на секое влакно на мушка линк. 【Широка Употреба】 Совршен за изработка на накит, ѓердани DIY, нараквица DIY, или тоа е бисер, корали, jade или траверза ѓердан и нараквица.Тоа е софистициран и совршен clasps додатоци за вашиот накит одлуки.Clasps, 3-Насоки, 6 Дупки, Правоаголник, се Меша Color Size : Правоаголник Месинг Filigree Кутија Clasps : 20x10x4.5mm, Дупка : 1mm, 2 бои, 5pcs/боја, 10pcs; Правоаголник Месинг Filigree Кутија Clasps : 17x18x7mm, Дупка : 1.5 mm, 2 бои, 5pcs/боја, 10pcs; Елегантен Дизајн : Filigree флорални кутија затворач со сјајна Кристал, едноставен, но елегантен, сакаше за неговата достапност и скапоцени-метал изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне