• Свеж
Персоналните Кул Риба Ранец со Името Обичај Патна Торба за жени Мажи

Персоналните Кул Риба Ранец со Името Обичај Патна Торба за жени Мажи

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

Димензии : 11.8"(L) x 5.51"(W) x 17.72"(H) x 5.9"(Страна Капка).Материјал : 1200 D високо квалитетен водоотпорен најлон.Структура : Две главни џебови за вршење на книги, врзива, облека и еден предниот џеб е погодна за чување на некои мали нешта.Функција : Поместена назад и прилагодливи рамо ремени за ултра удобност и стабилност.Погодна за секој прилики, како назад кон schoo,спорт,пешачење,кампување,шопинг,посета надвор, одете на зоолошката градина,играјќи во паркот или било какви други активности на отворено.Добредојдовте на нашата продавница прилагодено вашиот личен повик ранец училиште торба со name Dimensions : 11.8"(L) x 5.51"(W) x 17.72"(H) x 5.9"(H)Материјал : направен од 1200 D високо квалитетен водоотпорен најлон, трајни и fashionable.Net Тежина : 15.31 Оз Затворање : Патент,овозможува лесно да го отворите и затворите, мерки околу.Структура : Две главни џебови за носење лаптоп, облека и еден предниот џеб е погодна за чување на некои мали нешта.Употреба : Погоден за било какви прилики, како се назад на училиште,на патување надвор,спорт,пешачење,кампување, оди во зоолошка градина, играјќи во паркот или било какви други активности на отворено.Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата цел, Така што ќе може да се подобри.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение, ви Благодарам многу за вашата доверба!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Victoria ' s Secret РОЗОВА Колегиум Ранец
  • Свеж
Се проценува:

Victoria ' s Secret РОЗОВА Колегиум Ранец

Полиестер обвивка.Издржливи ткаенини, Поместена ремени.Mesh странични џебови за шише за вода.Внатрешни р�

DEN 1655.76
Superdry Унисекс Шума Мал Ранец
  • Свеж
Се проценува:

Superdry Унисекс Шума Мал Ранец

избришете со влажна крпа.Ревен Лапорец.Rucksack.Кога функцијата ги исполнува стил, често постојат компроми�

DEN 1151.76
BIKKEMBERGS E2BPME1Q0065 РАНЕЦ
  • Свеж
Се проценува:

BIKKEMBERGS E2BPME1Q0065 РАНЕЦ

Бренд : BIKKEMBERGS.Направен во : Кина.Главен материјал : Еко велур.Bicolor : Виолетова.Пол : Мажи.Пол : Човек Тип : Ра

DEN 2400.00
ПУМА Мноштво Ранец
  • Свеж
Се проценува:

ПУМА Мноштво Ранец

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 686.16