• Свеж
Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за Леново Табот M10 10.1 Инчен (ТБ-X605F ТБ-X505F) Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти - Агли на Гледање Стојат Тешко Школка Folio Случај Пок?

Таблет КОМПЈУТЕР Случај на Случај за Леново Табот M10 10.1 Инчен (ТБ-X605F ТБ-X505F) Тенок Три Пати Стојат

Buyers rating:
DEN 1708.80

Од стока

【Компатибилност】Само наменета за Леново Табот M10 10.1 Инчен (Забелешка (ТБ-X505 F со спиењето/ TB-X605 F без спиење)) Таблета.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ одговара за други модели, ве молиме проверете број на модел на задната страна на вашиот таблет пред да купите. 【Прилагодливи Агли】Две Стенд Слотови се Обезбеди Стабилен и Здрав прилагодува според вашите потреби оптимално гледање искуство. 【360° Целосна Заштита】Ултра тенок и лесен КОМПЈУТЕР хард назад случај дизајн, Сеопфатна заштита за вашиот за Леново Табот M10 10.1 Инчен (ТБ-X605 F ТБ-X505 F).Тоа го штити вашиот таблет од гребнатини, шокови, dusts, капки или било кој друг дневен надомест на штета.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите копчиња, дозволете му на вашиот таблет вклопува удобно во случајот. 【Ултра Тенок Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.Функција : - За Леново Табот M10 10.1 Инчен (ТБ-X605 F ТБ-X505 F) Таблета Случај Покрие - PC тврд материјал, Ултра тенок и лесен тешко назад на вашиот уред голема заштита - Нудат одлична заштита од секојдневна употреба,Едноставен, но стилски - Стои Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време - Магнетни Затворање Дизајн : Флексибилен и да се обезбеди доволно да се одржи тоа се отвори или затвори - Совршено се вклопуваат за да леќи на камера и екран, лесен и брз пристап до сите buttons What е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти
  • Свеж
Се проценува:

Db: Дек Случајот 100Ct Жолти

Оптимизиран за двојноракави картички држи до 100 двојноракави картички или 120+ еден ракави картички, стан

DEN 168.00