• Свеж
LED Неонски Отвори Знак Светлина Користи за Рекламирање на Storefront Канцеларија Продавницата и Ресторан Оркестарот

LED Неонски Отвори Знак Светлина Користи за Рекламирање на Storefront Канцеларија Продавницата и Ресторан Оркестарот

Buyers rating:
DEN 623.76

Од стока

Неонски ОТВОРИ знаци се стане многу популарна за декорација во клубови, игра сали, домови, братство куќи, интернатски соби, пабови и други локации.Примена 1.Едноставно кука и висат вашиот светла LED знак, и да почне да се видат резултатите.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕН И СИГУРЕН - Ефикасна дигитален LED светло технологија гарантира дека ќе се добива максимална енергија конзервација и животниот век надвор од вашата инвестиција.ЗГОЛЕМИТЕ ВАШАТА ВИДЛИВОСТ СО ОКО-ФАЌАЊЕ на СВЕТЛИ НЕОНСКИ ЗНАК ЗА ВАШИОТ БИЗНИС - На висока осветленост осигурува дека ќе го фати на вниманието на вашите клиенти и клиенти.Нашите УЛТРА СВЕТЛИ НЕОНСКИ светлина Знак гарантира дека лесно се забележани во текот на ноќта или денот.Дополнително, овој бизнис знак доаѓа со алатки потребни за да се откажам тоа сигурно во вашата продавница фронт. Совршен за продажба на мало и услужни бизниси, ресторани, барови, продавници, windows, ѕидови и многу повеќе!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне