• Свеж
figatia Мини Безжична Камера SQ29 WiFi IP видео камера 720P DV DVR

figatia Мини Безжична Камера SQ29 WiFi IP видео камера 720P DV DVR

Buyers rating:
DEN 680.16

Од стока

Високо - USB 2.0 интерфејс.SQ29 Мини Безжичен Wi Fi IP Camera Full HD 720p IR Дома Надзор на Камерата.Жариште WIFI, во реално време видео пренос.Компактен дизајн, преносни рачен DV ВАШИНГТОН. 8 инфрацрвени светла, супер ефект.Опис : - SQ29 Мини Безжичен Wi Fi IP Camera Full HD 720p IR Дома Надзор Камера - Компактен дизајн, преносни рачен DV DC - 8 инфрацрвени светла, супер ефект - жариште WIFI, во реално време видео пренос - Високо - USB 2.0 интерфејс - до 32 G ТФ-картичка - Поддршка јамка recording Specification : - Сензор : BF3 A03 - Фокусна должина : 3.2 мм - Прикажи ги Агол : 65 - Главната контрола чип : GPCV4225 - Меморија : ТФ-Картичка до 32 GB - USB : Micro USB2.0 5 PIN - Микрофон : Вграден-во - капацитетот на Батеријата : 300m Ah 3.7 V Литиум полимер батерија - Резолуција : 640 × 480 JPG - Видео резолуција : 640 × 480 AVI (M-JPEG) 20fps - WIFI растојание : 15 метар - Големина на (mm) : ненамерно самоповредување, додека 28.2 * 27.5 * 26mm - сооднос : 16 : 9 - Интерфејс : Здраво - USB2.0 - Интерфејс тип : Микро USB - Поддршка систем : Windows; Os; Linux - Репродукција на софтверот : системот доаѓа со или мејнстрим видео репродукција software Package Вклучува : 1x1x податоци line1x камера планината (Заграда, 360-степен магнет дното случај, водоотпорен случај)1x упатството.

Карактеристиките

- Sensor:
BF3A03
- Focal length:
3.2mm
- View Angle:
65
- Main control chip:
GPCV4225
- Memory:
TF Card, up to 32GB
- USB:
MicroUSB2.0 5PIN
- Microphone:
Built-in
- Battery capacity:
300mAh 3.7V Lithium polymer battery
- Image Resolution:
640 × 480 JPG
- Video resolution:
640 × 480 AVI (M-JPEG) 20fps
- WIFI distance:
15 meter
- Size (mm):
28.2 * 27.5 * 26mm
- Image ratio:
16
- Interface:
Hi- USB2.0
- Interface type:
Micro USB
- Support system:
Windows; Os; Linux
- Playback software:
the system comes with or mainstream video playback software
Package Includes:
1x data line :
1x camera mount (Bracket, 360-degree magnet bottom case, waterproof case) :
1x instruction manual :

Вака можеби ќе ви се допадне

WiFi Smart Camera (Бела)
  • Свеж
Се проценува:

WiFi Smart Camera (Бела)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1200.00