• Свеж
Keycaps 1pc е оближена со Цинк Алуминиум Легура ZNAL903 DVA Копче Капа за Поделба Механички Тастатура Стереоскопски Олеснување Keycap R4 Висина за Компјутер, Тастатура Декораци?

Keycaps 1pc е оближена со Цинк Алуминиум Легура ZNAL903 DVA Копче Капа за Поделба Механички Тастатура Стереоскопски

Buyers rating:
DEN 2089.20

Од стока

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тип : Wired.Примена : Десктоп.Примена : Лаптоп.Тастатура Стандард : 108 Копчиња.Работата Стил : Механички.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

HP USB Бизнис Тенок Smartcard Тастатура
  • Свеж
Се проценува:

HP USB Бизнис Тенок Smartcard Тастатура

Целосна Спецификација на Производот : Кликнете за да ја видите.Keyswitch Технологија : Мембрана.Тастатура / Т

DEN 312.48