• Свеж
Кадрава Pixie Фризури бургундија 99J богородица remy човечка коса 6inch HD проѕирна чипка пред перика 13X1 црвено кратка перика

Кадрава Pixie Фризури бургундија 99J богородица remy човечка коса 6inch HD проѕирна чипка пред перика 13X1

Buyers rating:
DEN 1173.60

Од стока

【може да се Пред-стилизирана Pixie Кадрава Текстура】 : бургундија Прекрасни кратки кадрава pix намали перика, лесно да се носат и стил, брз и лесен.Тоа е нешто да се направи сте менито што и стојат надвор, удобно и да дише. 【слободни Дел Чипка pixie намали Кадрава Боб Перики Стил】 : На кадрава стил е обликуван од страна на физички висока температура без какви било хемикалии.Glueless, тоа е поудобно да се носат со рака - крои.Природни косата со бебешка коса.сите дизајн за повеќе физички изглед, како свој коса.можете да дел на вашата коса насекаде. 【Pixie Намали Перика Опис】 : Пред извлечен косата,Белена Јазли .Нема Мирис,Нема Tangles, Без Пролевање, Длабоко Кадрава Стил Човечка Коса, Перики Чипка Фронтален Перика, Може да се Исправи, Завиткан, Избелени, Обоена, Permed, Трајни, Обновливи и Стилизирана како вашиот Омилен. 【бургундија Pixie Намали Боб Перика Капа Големина И Детали】 : 13 X1 Чипка Перики,Стандард Капа Големина : Медиум (22.5 Инчи) Instock , Мали(21.5 Инчи) и Големи(23 инчи) Ззп Големина Може да Се Прилагоди.Со Градник Рака Еластична Бенд , Прилагодливи На Рака И 3 Чешли.Лесно Да Се Прилагоди, Да Носат Удобни. 【бургундија Pixie скрати перики суровини】 : 100% необработени remy човечка коса ,многу кратко густа кадрава pixie фризура. 【Професионални Услуги на Клиентите】Одговор во рок од 24 часа, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти коментарите и ние ќе се обидеме потрудиме да ги даде задоволни решение.Ние гарантираме Нема Причина политика на враќање, се додека е во оригинална состојба, вклучително и за вишокот чипка во предната и задната стрижат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч
  • Свеж
Се проценува:

КОПНЕЖ ЗА ДОЛГО SS30/28 Од: Raquel Велч

Туристи кои бараат луксуз Monofilament Топ основата е машинанаправи, и косата на целата врвот на перика е стр�

DEN 9792.00