• Свеж
Dynarex Сенси-Заврши Компресија Завој - 3181CS - 1 x 5 yds, 30 Тркалаат/Случај

Dynarex Сенси-Заврши Компресија Завој - 3181CS - 1 x 5 yds, 30 Тркалаат/Случај

Buyers rating:
DEN 719.76

Од стока

Вистински Производ Може Да Се Разликува.Видете Спецификации на Производот за подетални информации.Производителот #3182 Бренд Сенси-Заврши Производителот Dynarex Апликација Компресија Завој Затворање Тип Авто-Adherent Боја на Виножито Димензии 2 Инчен X 5 Двор UNSPSC Код 42311506 Латекс Слободни Индикатор Содржи Латекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне