• Свеж
JUSTYINGKAI Личност Современа Полиран Златна Злато Крпа Носителот Крпа Прстен Солидна Месинг Крпа Бар Монтажа Бања Производи Крпа Багажник

JUSTYINGKAI Личност Современа Полиран Златна Злато Крпа Носителот Крпа Прстен Солидна Месинг Крпа Бар Монтажа

Buyers rating:
DEN 1809.60

Од стока

Стабилни перформанси и висока сигурност.Совршен крпа решетката. 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Тоа е моќен и лесен за употреба.Добредојдовте на нашиот магазин, нашите производи се на сигурен квалитет, потрошни материјали и убава designs Type : крпа bar Surface третман : polishing Color : gold Installation : ѕид-mounted Use : Крпа складирање багажник, шамија складирање rack Function : Крпа за складирање, шамија storage Item : Крпа Бар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне