• Свеж
(1 Set=3 ЕЕЗ) Галакси Z 3 Пати 5G Флексибилни TPU Екран Заштитник, Надворешниот + Внатрешен + Задниот Поклопец Екран Заштитник Мека Филм Компатибилен за Samsung Галакси Z 3 Пати

(1 Set=3 ЕЕЗ) Галакси Z 3 Пати 5G Флексибилни TPU Екран Заштитник, Надворешниот + Внатрешен + Задниот Поклопец

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Балон-Free & Чувствителни на Допир : На TPU материјал е флексибилен, тоа има ограничена "лекување" овластувања за мали гребнатини, меурчиња и флеки, тие на филмот ќе биде автоматски исчезна во 24hrs.Галакси z 3 пати 5g екран заштитник е направен од TPU materiathat овозможува целосна покриеност на свиткани рабови на вашиот телефон со најмногу нула отпор.Максимална покриеност : Галакси Z 3 Пати Екран Заштитник наменети за целото тело екран обезбедува прецизно сечење и севкупното одговара.Отпечаток и допир работи како што се, ако тоа немаше заштитник, отпечаток од прст сензор работи совршено.Галакси Z 3 Пати екран заштитник е ултра-тенок и ултра-висока дефиниција, овозможувајќи ви да се доживее нула-кавга отпечаток сензори и допир.Масло Отпорни & Анти Нула : Оваа Галаксија Z 3 Пати флексибилен екран заштитник обложени со oleophobic слој, анти-масло водоотпорен мазна површина и да го заштити вашиот телефон од гребење, пукнатини и нечистотија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20