• Свеж
Shiwaki Задниот Капак Изборно Копче Замена Дел за A5000, A5100, A6000,

Shiwaki Задниот Капак Изборно Копче Замена Дел за A5000, A5100, A6000,

Buyers rating:
DEN 671.76

Од стока

Совршено да ја замените вашата разбиена, стари или оштетени дел.Алатки не се вклучени и еден техничар е потребно.Сосема нов и висок квалитет.Задниот Поклопец Корисникот Тркала Копчето Поправка И Замена На Делови.Компатибилен со A5000 A5100 A6000 A6300 дигитална камера.Опис : - Задниот Поклопец Корисникот Тркала Копчето Поправка И Замена На Делови. - Совршено да ја замените вашата разбиена, стари или оштетени дел. - Компатибилен со A5000 A5100 A6000 A6300 дигитална камера. - Алатки не се вклучени и еден техничар е потребно. - Сосема нов и висок квалитет.Спецификација : - Материјал : метални + пластика - Size : 45*20mm Package Вклучува : 1x Задниот Капак за Контрола на Копчето.

Карактеристиките

- Material:
metal + plastic
- Size:
45*20mm
Package Includes:
1x Rear Back Cover Control Button :

Вака можеби ќе ви се допадне