• Свеж
PHUTAWAN Калинка и Mulberry Лосион за Тело - Наместете C.

PHUTAWAN Калинка и Mulberry Лосион за Тело - Наместете C.

Buyers rating:
DEN 4783.20

Од стока

Сет се состои од : PHUTAWAN Калинка Лосион за Тело 250 ml x 4. PHUTAWAN Mulberry Лосион за Тело 250 ml x 4. Не Paraben, Не Петро-хемиските, Без Минерални Масла, Без Силикони, Не ДЕА.PHUTAWAN Калинка Лосион за Тело : Негување лосион за тело, совршено се меша со хранливи материи од pomegrante, богата со анти-oxidants, им овозможува на вашата кожа да зрачи, да останат здрави и сјај без брчки.Вашата кожа ќе биде freshening нагоре.Мекото лосион крем апсорбира брзо, ви овозможува да се чувствувате свежи дури и во лето.PHUTAWAN Mulberry Лосион за Тело : Содржи прекрасен спој на Mulberry екстракт и Слатко Бадемово масло.Mulberry содржи високо ниво на Витамин Д & C ова ќе се оптимизира влага на кожата, и антиоксиданси.Кој ќе ја заштити кожата од животната средина?Телото лосион moisturizes, омекнува сувата и жеден кожата оставајќи бавни мирис на вкусна mulberry.PHUTAWAN Калинка Лосион за Тело : Негување лосион за тело, совршено се меша со хранливи материи од pomegrante, богата со анти-oxidants, им овозможува на вашата кожа да зрачи, да останат здрави и сјај без брчки.Вашата кожа ќе биде freshening нагоре.Мекото лосион крем апсорбира брзо, ви овозможува да се чувствувате свежи дури и во лето.PHUTAWAN Mulberry Лосион за Тело : Содржи прекрасен спој на Mulberry екстракт и Слатко Бадемово масло.Mulberry содржи високо ниво на Витамин Д & C ова ќе се оптимизира влага на кожата, и антиоксиданси.Кој ќе ја заштити кожата од животната средина?Телото лосион moisturizes, омекнува сувата и жеден кожата оставајќи бавни мирис на вкусна mulberry.Не Paraben, Не Петро-хемиските, Без Минерални Масла, Без Силикони, Не ДЕА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Телото Крем Мирис Слободни 6 Унци
  • Свеж
Се проценува:

Телото Крем Мирис Слободни 6 Унци

Синтетички хемиски и нафтени слободни.Дизајниран за мажите и жените.Содржи неRBD* масла за максимална чи�

DEN 670.80
Dove Шеј Путер Лосион за Тело 13.5 оз
  • Свеж
Се проценува:

Dove Шеј Путер Лосион за Тело 13.5 оз

Dove Крем Масло Шеј Путер Лосион за Тело има природно богата шеј путер формула.За свиленкаста, мазна и бле�

DEN 432.00
Телото Крем Тропски Залив 6 Унци
  • Свеж
Се проценува:

Телото Крем Тропски Залив 6 Унци

Синтетички хемиски и нафтени слободни.Дизајниран за мажите и жените.Содржи неRBD* масла за максимална чи�

DEN 670.80
Santal 33 Лосион за Тело/8 мл.
  • Свеж
Се проценува:

Santal 33 Лосион за Тело/8 мл.

Бањи.Мирис кој ќе intoxicate човек како многу како жена.Cardamom, ирис, виолетова, ambrox пукам во формулата и ја доне

DEN 936.00