• Свеж
Kshcf Нерѓосувачки Челик Букви Keychain Медицинска Сестра Keychain Љубов Спомен Подарок Keychain

Kshcf Нерѓосувачки Челик Букви Keychain Медицинска Сестра Keychain Љубов Спомен Подарок Keychain

Buyers rating:
DEN 41.52

Од стока

Новина и уникатен гравирање сестри се ангели во себе keychain, модни и стилски.Може да биде одличен подарок за медицински сестри за Роденден, Матура,денот на Вљубените или Божиќ.Тоа ќе го направи одличен подарок за искусни медицинска сестра или некој кој е само дипломирањето.Одличен подарок за медицинска сестра семејството на најдобриот пријател-ова копче синџир прави прекрасен подарок за медицинска сестра семејство најдобар пријател.Доаѓаат со keychain прстен лесно да се земе заедно со.вие само може да го инсталирате на вашиот keychain, исто така, се стави на вашата торба за практично користење.Производ Information Size : вкупната должина е околу 5cm, клучот прстенот со дијаметар е околу 2,5 см, со ознака дијаметар од околу 2.4 cm, медицинска сестра шапка големина е за 2.2 * 2cm, грешка е околу 0.5 cm Colour : Како Show Material : alloy Specification Simple диск дизајн, букви, не само keychain, но исто така и постојано да ги мотивира свој jewelry Durability и модерен,кој е мора да се има накит додаток да се украси за облека,ви ги просветли умот и зајакнување на spirit Graduation подароци за син, ќерка, сестра, брат.Прекрасен keepsake за да ги потсети на убави спомени и храброст да се движат forward Package : 1 Pcs Designed да биде : Дневна Use Birthday подароци Датира подароци Пријателство подароци Свадба подароци Божиќ подароци Совети : Накит (како ѓердани, прстени, белегзии, anklets) не треба да биде влажно или се носи за долго време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне