• Свеж
Отпад Кутии за Ѓубриво за Отпадоци, Затворен Ѓубриво Кофа Мирис Ѓубриво Pail за Кујна Градина Храна Отпад со Сметководствената се Справи со 3 Литри Лесно да се Чисти з

Отпад Кутии за Ѓубриво за Отпадоци, Затворен Ѓубриво Кофа Мирис Ѓубриво Pail за Кујна Градина Храна Отпад со

Buyers rating:
DEN 2184.72

Од стока

Нејзиниот едноставен дизајн комплименти било оркестарот и ќе служи како вашиот омилен ѓубриво корпа за долго време.Тоа атрактивни заврши надополнува повеќето било оркестарот додека сеуште обезбедување на издржливост и ' рѓа слободни, така што ова може да трае и како вашиот омилен ѓубриво корпа за многу долго време.Кофа капацитет : 3 Литри.Мерења : 9. 1 X 9. 1 X 9. 4 Инчи.Тоа е лесно за одржување и има сметководствена се справи така можете да ги префрлувате вашите ѓубриво за вашата надворешна куп или корпа.Чувајте ја вашата храна парчиња, зеленчук peelings, чај лисја, цвеќиња, кафе и други ѓубриво материјали.Име на производ : Ѓубриво Bin Capacity : 12 LWeight : 500g Accessories : внатрешно покритие, поддршка плоча, faucetprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.3. Горенаведените податоци референца, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Овој производ не содржи други предмети од ѓубриво за Отпадоци.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе ја пренесе 1-3, се проценува дека времето за испорака е 9 - 15 дена безбедно и хигиенски, и обезбедува средина е чиста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee
  • Свеж
Се проценува:

Полица Пост, 86 H x 1 W, Stee

Цена За : Секоја Длабочина : 1" Height : 86" Стандарди : NSF Предмет : Полица Пост За Употреба Со : Shelving Единици Мат�

DEN 672.00