• Свеж
Кујна Utensil Носителот,Прибор за јадење Носителот,Тркалезна Форма Пластични Кујна Алатка за Складирање Цевка за Садови L

Кујна Utensil Носителот,Прибор за јадење Носителот,Тркалезна Форма Пластични Кујна Алатка за Складирање Цевка

Buyers rating:
DEN 306.96

Од стока

Капацитет : Пластични стапчиња за јадење Кафез може да се одржи повеќе од 6 заеднички алатки, како што се шпатула, лажица, blender, клешти и други алатки.Лесен за чистење : Тркалезна Форма Прибор Crock е лесно да се чисти.Вие само треба да се избрише со влажна крпа.Не се лизга база : Кујната Алатка за Складирање Држачот е опремен со пондерираниот не се лизга база, па вашите застане не е лесно да се нарушат кога ќе го користите.Шупливи база : На празен база дизајн на стапчиња за јадење Цевка не е лесно да се акумулира вода и може да се задржи на прибор за на маса за да се исуши.Материјал : Кујна Utensil Носителот усвојува пластични материјали, цврсти и трајни, не е лесно да се деформира, и може да се прошири на услугата живот.Опис : пространа дизајн на Кујната Utensil Држачот ви овозможува лесно да се стави на прибор за на маса без да се грижиш за пренаселеноста.Кујна Utensil Држачот е многу погодно да се одржи најчесто се користи за дневни потреби, така што вашата кујна е организирана и проштално да нередот.Карактеристики : Кујна Utensil Носителот-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : Пластика.-Големина : L : 17.5x11x11cm/6.89x4.33x4.33 инч.-Тежина : L : 210g Package Including1*Кујна Utensil Држачот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer
  • Свеж
Се проценува:

MEGUIAR ' S D110542 Хемиски Отпорни Sprayer

ДОСТАПНИ РЕШЕНИЈА.Отпорни на агресивни растворувачи и употреба на хемикалии кои обично го скрати живот

DEN 319.20