• Свеж
Фото Студио Кутија, 16x16x16 Инчи Преносни Свитлива Фотографија Светлина Кутија Снимање Шатор со Dimmable Висока CRI95+ LED Светла и 5 Backdrops за Производот Фотографија

Фото Студио Кутија, 16x16x16 Инчи Преносни Свитлива Фотографија Светлина Кутија Снимање Шатор со Dimmable Висока

Buyers rating:
DEN 1103.76

Од стока

тоа го има овој dappled материјал, па тоа ги расфрла светлина и светлината е во можност да размислуваат и да се дојде до под производ многу подобро.Ако сте примиле производ со проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.додадете абажур : да се спречат изгореници и да се избегне директен контакт со загреан светлина панел 360 ° Ротирачки може да се прилагоди на аголот на Led осветлувањето одбор како yourneed, и осветлување одбор има алуминиумска школка заштита, топлина dissipationquickly.Се прилагодува осветленоста.Оваа слика светлина кутија е лесен, простор-за заштеда на енергија и се спротивстави на компресија и лесно до продавница и да се воспостави.и дали ние сме со користење на голем камера или телефон камера ние може да се добие убава резултат на користење на led студио во кутија.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа. 【5 боја потекло】Различни обоени backdrops кои се направени надвор на убаво беспомошна пластика(ПВЦ) значи, без брчки. 【Пакет & Гаранција】Пакет Листата : 1x Студио шатор, 1 x Светлината dimmer, 1 x Линија dimmer, 1 x светлина diffuser, 5x Backdrops(Црна/Бела/Жолта/Сина/Сива), 1x адаптер, 2 x LED ленти, 1 *360° roatatable matal мобилен телефон носителот,1*U форма телефон клип,1x торбичката, 1 x Прирачник.Спецификација : 2* led ленти Вкупно LEDLamps број : 192(Секоја led лента има 96 led светилки) Steplessdimming Боја температура : 5500 K±200 K Colorrendering индекс : >95 Светлина boardcomposition : заварување Материјал : Материјал : Железо рамка + Оксфорд ткаенина + Картон [забелешка : пукање шатори outsidematerial е оксфорд ткаенина и внатрешноста е одраз материјал] Лумен : 3400 LM(бела позадина) излезна Моќност : 12 V Powerinput : 110-220 V Производ Листа : 1x Студио шатор,1 x Линија dimmer,5x Backdrops(Црно Бело, Жолто и Сино Сива),1x Power адаптер, 1 x светлина diffuser, 2 x LED ленти,1x торбичката,1 x Прирачник Производ големина : 40*40*40 CM/ 16*16*16 ИНЧЕН производ netweight:3.Секој LED лента е 3200lm со 24 W 92pcs.Safe voltage110-220 V, usepeace на умот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне