• Свеж
Вшмукување Планината Стенд - CTA Силна Вшмукување Планината Стои со Кражба на Одвраќање Lock & Лепило Плоча и Resettable Заклучување Комбинација за да Прикачите Таблети и п?

Вшмукување Планината Стенд - CTA Силна Вшмукување Планината Стои со Кражба на Одвраќање Lock & Лепило Плоча

Buyers rating:
DEN 1320.24

Од стока

Каде CTA Дигитални ги прави сите напори за да се заштити од уништување или оштетување на имотот.Двострано ултра силна вшмукување планината придава на повеќето мазни површини.На вшмукување планината придава на клупи и повеќето мазна или nonporous ѕидови и може да биде погодно поставени со прилагодливи застане за удобно да гледате видео записи или да уживаат апликации насекаде.Оваа анти-кражба планината цврсто придава на задната страна на таблет или телефон на еден крај и на друг мазна површина на другиот крај за дополнителна отпорност со ултра силна вшмукување на двете страни.Сигурно брава со вклучени комбинација кабел за заклучување.На 3-dial комбинација кабел за заклучување придава текот на вшмукување заклучување лост, така што вшмукување сила не може да биде објавен и работи како многу ефикасен кражба на одвраќање, идеално за канцеларии, домови, продавници за кафе и други заеднички простории. 9, Површина Про, Површината, се Оди 3, i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 7 Плус, i Pad mini, Samsung Галакси и повеќе.Заштита на вашиот уред со користење на CTA Дигитален е Вшмукување Планината Стои со Кражба на Одвраќање за Заклучување за Таблети и Smartphones. 2-Инчен (7/ 8/ 9-та Генерација), i Pad Воздух Генералот 4 (2020), i Pad Генералот 6 (2018), i Pad Генералот 5 (2017), i Pad Про 9.На штандот, тогаш може да се заклучи околу било какви се обезбеди објект со вклучени челик-core комбинација кабел за заклучување.Компатибилен со повеќето таблети и паметни телефони, вклучувајќи i Pad 10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне